Customer Success Manager

At @LINK Mobility we live by three core values that drive our business and people: United, Dedicated and Enthusiastic. When working in @LINK you appreciate diversity, cross-border collaboration and solving complex challenges in a high growth environment. Our people are knowledgeable, curious and agile team players whom strive to consistently deliver the best mobile messaging solutions for our customers.

The Group headquarters is in Oslo, Norway, and LINK is publicly listed on the Oslo Stock Exchange. We continue to experience strong organic growth with a high degree of recurring revenue as customers move more business activities onto mobile platforms. In 2020, LINK Mobility had a total turnover of 3.5 billion NOK with offices in 18 different countries.

SMSAPI to marka LINK Mobility Poland. Dostarczamy biznesowe narzędzia komunikacji mobilnej firmom z Polski i zagranicy. Poprzez kanał SMS pomagamy realizować cele takie jak: sprzedaż, marketing, powiadomienia i autoryzację danych.

Twoje zadania:

  • Wsparcie klientów w osiągnięciu celów biznesowych przy wykorzystaniu platformy SMSAPI;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami z segmentu medium lub enterprise, od wdrożenia po osiągnięcie założonych celów;
  • Mapowanie ścieżki rozwoju, planów wzrostów i strategii dla klientów biznesowych;
  • Prowadzenie działań audytowych oraz edukacyjnych;
  • Up-selling i cross-selling usług;
  • Aktywny udział w rozwoju produktu zgodnie z potrzebami rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Customer Success Managera, Account Managera lub innego stanowiska z obszaru sprzedaży B2B;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;
  • Swobodne poruszanie się w środowisku technologicznym (systemy typu CRM, marketing automation, e-commerce i inne);
  • Doświadczenie w działaniach rozwojowych z klientami z segmentu medium lub enterprise;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, asertywność i otwarta głowa.

Nice to have:

  • Znajomość lub doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii masowych SMS lub e-mail;
  • Język angielski na poziomie B2 lub wyższym;
  • Zainteresowanie trendami w biznesie i marketingu.

Oferujemy Tobie:

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach;
  • Dodatkową wpłatę Pracodawcy do PPK;
  • Work life balance i hybrydowy model pracy (2-3 dni w tygodniu pracy w biurze);
  • Wyjścia integracyjne;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Bezpłatny parking;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Cotygodniowa integracja sportowa;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Owoce w biurze;
  • Piątkowe lunche firmowe.

Share in your network Share on Facebook Share on X Share on LinkedIn Share on Google Plus Print Tip a friend
Deadline:
Contact person:
Paulina Skalińska HR & Recruitment Specialist
Job area: Marketing
Position type: Full time